NEJNIŽŠÍ TCO + NEJNIŽŠÍ CO2 = TCO2 ŠAMPION

Až - 7 % TCO vs nafta

STRALIS NP se chystá vtrhnout na trh. STRALIS NP představuje revoluci ve světě dopravy. Poprvé nabízí vozidlo na zemní plyn příležitost zlepšit jak udržitelnost dopravy, tak zlepšit TCO – s celkovými náklady na TCO (celkovkové náklady spojené s vlastnictvím) až o 7 % nižšími než u naftových vozů. Tento fakt je dán tím, že STRALIS spotřebuje méně paliva a cena zemního plynu ve většině evropských zemí je výrazně nižší než cena nafty. Tyto úspory mohou být dále zvýšeny s exkluzivními IVECO službami pro úsporu paliva.
Stralis NP

Náklady musí dolů. TCO2 live balíček je tu pro vás

TCO2 live je kompletní balíček integrovaných řešení snižujících náklady založený na letech zkušeností v oblasti zemního plynu a managementu energie. Balíček zahrnuje:
 
  • TCO2 ADVISING (konzultace úspory paliva)
  • TCODRIVING (kurzy ekonomické jízdy)exkluzivní program 
  • GARANCE PROVOZUSCHOPNOSTI

CO2 šampion pro každou misi

STRALIS NP spojuje ekonomiku a ekologii. Zemní plyn je nejúspěšnější alternativní palivo od dob, kdy nafta zvítězila nad benzínem. Prověřená technologie představená společností IVECO již v roce 1996, jejíž spolehlivost byla prokázána desítkami tisíc autobusů a nákladních vozidel IVECO s pohonem na zemní plyn na silnicích po celé Evropě je zde.

Snižuje emise i nadměrný hluk

STRALIS NP je úplně první plynem poháněný nákladní vůz, který nabízí sílu, dojezdovou vzdálenost, jízdní komfort a pohodlí v souladu se standardy mezinárodní přepravy a představuje dvojitou příležitost pro profesionály v dopravě se zaměřením na ekologii:
 
  • snižuje znečišťující emise a hluk
  • snižuje CO2, čímž přispívá ke snižování karbonové stopy způsobené přepravou tak, že snižuje emise CO2  až o 95 % se stlačeným nebo zkapalněným biometanem
iveco-new-stralis-np-motor_28301387405_o