PORADENSTVÍ SNIŽOVÁNÍ SPOTŘEBY PALIVA

HODNOCENÍ JÍZDNÍHO STYLU umožňuje řidiči zlepšovat se v reálném čase. Systém se chová jako profesionální instruktor na palubě a pomáhá šetřit palivo bez jakýchkoliv kompromisů maximální efektivitou. Systém DSE poskytuje vyhodnocení efektivity jízdy a návrhy pro úsporu paliva (jako například vhodný rychlostní stupeň pro daný moment). HODNOCENÍ JÍZDNÍHO STYLU může řidič využívat na palubě nebo může být integrováno v rámci nových IVECO KONZULTAČNÍCH SLUŽEB.
Iveco Stralis

TCO2 SMART REPORT

Dálkový sběr dat ze systému DSE (hodnocení jízdního stylu řidiče) umožňuje hodnocení hlavních parametrů výkonu vozidla a řidiče.
Reporty jsou zasílány každý týden fleet managerovi na e-mail, se zaměřením na chování řidiče a spojené trendy, spotřebu paliva u všech vozidel a karbonovou stopu fleetu jako celku. Služba je nezávislá na ostatních webových fleetových řídicích službách na portálu. U NOVÉHO STRALISU XP je TCO2 SMART REPORT zahrnut na 4 roky v ceně vozidla.

iveco-new-stralis-xp-control_27852928425_o

TCO2 ADVISING

IVECO je všestranný „konzultant spotřeby“: partner na plný úvazek, nasazený pro docílení efektivity a udržitelnosti. Naše zkušenosti s nejefektivnějšími technikami úspory paliva jsou založeny na dlouholetém sběru provozních dat získaných a zpracovaných na různých misích a cestách (ve spolupráci se zákazníky). Nyní nabízí IVECO toto unikátní know-how jako službu poskytovanou specializovaným týmem expertů na jakémkoli trhu. Profesionálové neustále monitorují KPI (klíčové ukazatelé výkonnosti), aby mohli vyvinout na míru šité plány zlepšení.
Rok služby TCO2 PORADENSTVÍ je zahrnut v rámci modelu STRALIS XP.

iveco-new-stralis-xp-delivering_27818426006_o

TCO2 DRIVING

Dobří řidiči mohou docílit úspory paliva v souladu v nejlepšími technickými přístroji: z tohoto důvodu nabízí IVECO speciální programy tréninku jízdy, které rozvíjejí dovednosti řidičů našich zákazníků. Učíme, jak snížit spotřebu paliva, zvýšit životnost vozidla a maximalizovat bezpečnost na silnici. Kurzy mohou být vytvořeny na základě požadavků zákazníka a probíhat mohou buď u zákazníka, nebo v prostorech dealerské sítě IVECO. Témata obsahují:

  • znalost vozidla, jeho vlastnosti a funkce
  • jízdy s profesionálním lektorem
garance prachuvzdornosti