NOVÁ PŘEVODOVKA HI-TRONIX a IVECO HI-CRUISE

12rychlostní automatizovaná převodovka HI-TRONIX nové generace s elektronickou spojkou nabízí tu nejvyspělejší technologii ve své kategorii:
 
  • modulární, snadno servisovatelný koncept
  • účinnost až 99,7 % 
  • výjimečná životnost
  • nejlepší rozsah převodů ve své třídě (16,7)
  • nejlepší poměr točivý moment/váha ve své třídě
Iveco Stralis

Rychlejší řazení, větší výdrž oleje a další vylepšení

V porovnání s předchozím modelem, zlepšila HI-TRONIX veškeré indikátory výkonnosti: snížil se čas řazení o 10 %, je navržena pro téměř dvojnásobek řadicích cyklů než předchozí generace automatizovaných převodovek a prodlužuje interval servisu výměny převodového oleje až na 600 000 km (u dálkové přepravy). 

Nabitý přídavnými funkcemi

HI-TRONIX také nabízí přídavné funkce, jako je plazivý mód (creep) pro práci při nízkých rychlostech, kdy pracuje jako převodovka s měničem, rocking mode („houpací funkce“) k znovuobnovení trakce na kluzkých površích, 4 zpátečky a novou nabídku vedlejších pohonů.
stralis creep, ecoroll, aebs

Integrovaný řídící systém IVECO HI-CRUISE

Společně s převodovkou HI-TRONIX představuje STRALIS integrovaný systém IVECO HI-CRUISE, který zahrnuje systémy založené na GPS, jako je predikování trasy a chování, které dále zlepšuje funkci volnoběžky.

Strategie jízdy přesně na míru

Převodovka a IVECO HI-CRUISE jsou propojeny a díky tomu je možné nastavit předvídavou strategii jízdy, která perfektně odpovídá topografii a je optimalizována sekvence řazení. Nový IVECO HI-CRUISE také zahrnuje do rozhodování parametry z ECOSWITCH, jako je nastavení limitní rychlosti a omezovač točivého momentu: snižuje spotřebu paliva a upravuje chování kick-down.
iveco-new-stralis-xp-computer_27818428096_o

Efektivní asisten přináší 3 hlavní výhody

IVECO HI-CRUISE, v kombinaci s funkcí ECOSWITCH je efektivní asistent řízení, který přináší značné výhody. Seznamte se s nimi.
rychlost a zařazený stupeň jsou řízeny algoritmem „elektronického horizontu“, který přejímá vyspělá řešení snížení spotřeby paliva
prevence špatného zacházení je garantována omezovačem rychlosti, deaktivací podřazovaní a elektronicky kontrolovaným časováním řazení
výjimečný komfort řízení

Benefity pro řidiče i manažery

Systém IVECO HI-CRUISE reaguje na požadavky skutečného provozu tak, aby přinesl benefit všem zúčastněným:
  • řidiči ocení IVECO HI-CRUISE, protože funguje hladce a zjednodušuje jejich práci a nechává jim prostor soustředit se více na bezpečnost než na silniční rutinu
  • fleet manageři si cení IVECO HI-CRUISE, protože přináší významné úspory paliva (a zvýšenou dlouhodobou spolehlivost) i u méně zkušených řidičů