Prodej a servis
vozů IVECO

Iveco truck centrum
 +420 311 604 020
 Pracovní dny 6:30 - 22:00

Práce pro Iveco

Nabízíme práci v naší firmě na těchto pozicích:

Profesní životopisy zasílejte prosím na: kamila.trojanova@ivecotc.cz

Společnost Iveco Truck Centrum, s.r.o., součást nadnárodního koncernu IVECO S.p.A., je autorizovaný

dealer značek IVECO a FIAT Professional, vlastněný přímo CNH Industrial N.V..

Iveco Truck Centrum, s.r.o. se zabývá prodejem, servisem a pronájmem motorových vozidel IVECO a FIAT

Professional.

Název pozice:

automechanik užitkových a nákladních vozů IVECO

Popis:

Náplň práce:

-             Opravy vozidel v rámci záručních a pozáručních oprav

-             Diagnostika závad

Požadujeme:

-             Vyučen v oboru automechanik - není podmínkou

-             Řidičský průkaz skupiny B, C výhodou

-             Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme:

-             Zázemí silné nadnárodní společnosti

-             Motivující finanční ohodnocení

-             Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

-             Profesní rozvoj, pravidelné servisní školení

-             Příspěvek na stravování

-             Stabilní a přátelský kolektiv

-             Práce v příjemném prostředí

-             Nástup možný ihned nebo dle dohody

Informace o pozici:

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:  Pracovní smlouva

Plat: 25000 - 50000 Kč/měsíc

Benefity: Dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Iveco Truck Centrum, s.r.o.

Pražská 330,
267 12, Loděnice

Zobrazit na mapě